fbpx

Sanat ,iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin akın ettiği ödül töreninde ÇOCUK İÇİN DEĞER sloganıyla ödüller sahiplerini buldu. 
Alia media bünyesinde Esra Karataş,  Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkan organizatörlüğünde gerçekleştirilen Altın Zirve Ödülleri Profilo kültür merkezinde gerçekleştirildi. 

Düzenlenen gece de Uzm. Dr. Ertan Cevizci yılın doktoru ödülüne layık görüldü. Geceye katılan tüm konukların maske mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ettiği gözden kaçmazken , tüm davetliler “ÇOCUK İÇİN DEĞER” sloganıyla geceye yoğun katılım gösterdi. 

Altın Zirve Ödülleri Uz. Dr. Ertan Cevizci

Gece Alia Medianın ev sahipliği ile iştesonhaber.com ve beşiktaş belediyesi himayesi altında Aralık ayına damgasını vurdu. 

Gökay Kalaycıoğlu ve Tuğba Özay’ın sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde Yılmaz Morgül , Banu Alkan , Tuğçe Kandemir , Murat Övüç ve Fatih Bulut da ödüle layık görülen isimler arasındaydı. Gecede aynı zamanda Ahmet Selçuk İlkan Ve Selçuk Ural da  Yaşam Boyu Onur ödülüne layık görüldü. 
Çocuğa şiddet ve istismar noktasında son dönemde ülkemizde ve dünya genelinde artan vakalara tepki ve farkındalık amaçlı düzenlenen ve ÇOCUK İÇİN DEĞER sloganı ile gerçekleşen yemekte konuşma yapan gecenin sahipleri ve organizatörleri olan Esra Karataş, Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkan şunları kaydetti ; Her yıl organize ettiğimiz 6 organizasyondan birini daha güzel bir şekilde yapmanın gururu içerisindeyiz . Gecelerimizin her biri farkındalık yaratmak amacıyla düzenlemektedir. Bizi başarılı ve farklı kılanda budur. Bu gecemizde de “ ÇOCUĞA DEĞER” sloganıyla çocuklara farkındalık yaratmak amacıyla düzenliyoruz. Çocuklar en değerli varlığımız ve bizlerinde geleceğidir. Geleceğimize sahip çıkmak adına bizlere destek veren , sanatçılarımıza , belediyelerimize ve belediye başkanlarımıza , iş insanlarımıza , katılan tüm misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Kaynak İştesonhaber.com