fbpx

Tedavi Alanları

Dr. Ertan Cevizci’nin uzmanlık ve tedavi alanları hakkında daha fazla bilgi sahibi olun

Azospermi

Azospermi, seminal sıvıda sperm eksikliğidir. Tüm erkeklerin yaklaşık% 1’i ve infertil erkeklerin % 10-15’i azospermiye sahiptir. 

Oligospermi

Oligospermiye sahip olmak, bir spermin bir yumurtayı bulma ve dölleme olasılığını azaltmasına rağmen, doğal olarak gebe kalma olasılığını tamamen dışlamaz.

Sperm düşüklüğü

Düşük sperm sayısı, boşalma sırasında orgazm ile gelen meni içerisindeki sperm sayısının normalden daha az olması anlamına gelmektedir.

Varikosel

Varikoseller düşük sperm üretiminin ve infertiliteye neden olabilecek düşük sperm kalitesinin ortak bir nedenidir.

Kadınlarda Adet Düzensizliği

 Düzensiz adet kanaması, döngünün uzunluğu 35 günden fazla olduğunda veya süre değişiyorsa olur. 

Polikistik Over Sendromu

Polikistik over sendromu üreme çağındaki kadınlar arasında sık görülen hormonal bir hastalıktır. Nadir veya uzun süreli adet dönemleri ile kendi gösterebilir.

Hormonal Bozukluklar

Hormonlar kan dolaşımından dokulara ve organlara geçerek organlara ne yapmaları ve ne zaman yapmaları gerektiğini söyleyen mesajlar iletir.

Açıklanamayan Kısırlık İnfertilite

Hastalar açıklanamayan infertilite (UI) varsayımsal tanısı ile geldiğinde, onları dört durum için dikkatlice değerlendiriyoruz.

Kadın ve Erkek Kısırlığı

 Kısırlık yaşayan çiftlerde, yaklaşık% 35’i erkek, % 35’i kadın, % 20’si hem erkek hem de kadın faktörlerinden oluşan bir kombinasyona sahiptir.

Çağın Vebası Kanser Nedir ?

Kanser, organlarda hücrelerin öngörülemeyecek derecede düzensiz aralıklarla  bölünüp çoğalmasıyla ortaya çıkar. Kanser çok türlü bir hastalık olmakla birlikte, 100’den fazla hastalık grubunu barındırır.

Akciğer Kanseri

Akciğer kanseri, yapısal olarak normal akciğer dokusundan olan hücrelerin ihtiyaç ve kontrol dışı çoğalarak akciğer içinde bir kitle (tümör) oluşturmasıdır.

Telefon

0532 066 84 86

Mail

bilgi@ertancevizci.com

Adres

İstanbul / TÜRKİYE